Hakkimizda

Online uçak ve otobüs bileti satış noktası...

onlinebiletal.com’a HOSGELDINIZ! 

onlinebiletal.com öncelikle ulasim hizmetleri biletleri tedariki olmak üzere, Türkiyenin en gelismis bilet satis ve dagitim organizasyonudur. 

Uzun yillardir beraber çalistigi, Türkiye’ nin sayili sehirlerarasi otobüs firmalarinin biletlerinin elektronik ortamda islenmesini saglamaktadir. Halen Türkiye cografyasinin yüzde 80' lik kisminda faaliyet gösteren otobüs firmalarinin biletlerini satabilmekteyiz. onlinebiletal.com, faaliyet kapsamina sehirler arasi otobüs firmalarinin biletlerinin yaninda diger ulasim sektörlerinin biletlerinide ilave ederek, bu konuda çagin getirdigi tüm avantajlari hem yolculara hem de üye firmalara ulastirmak için çaba sarf etmektedir. 

Türkiye'nin en yaygin ve modern bilet satis ve dagitim sisteminin kurucusu onlinebiletal.com, yurtiçi ve yurtdisinda her türlü ulasim hizmetleri (sehir içi toplu tasima, sehirlerarasi ve uluslararasi karayolu, havayolu, denizyolu, demiryolu) konularinda faaliyet gösteren birçok firmanin biletlerini satmakta ve dagitimini yapabilmektedir. onlinebiletal.com, sundugu hizmetlerin çesitlendirilmesi konusunda her zaman yenilikçi çalismalar içindedir. 

onlinebiletal.com internet sitesinden, yapacaginiz seyahatlerin sefer ve fiyat bilgilerini kontrol edebilir, istediginiz tasimaci üye firmayi seçebilir ve bu biletleri aninda satin alabilirsiniz. Ayrica üyelik sistemimizi de kullanarak ek avantajlar saglayabilirsiniz. 

onlinebiletal.com, sizlere en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermeye ve en önemlisi, tüm seyahat ihtiyaçlariniz için tek duraginiz olacaktir.

ONLINEBILETAL IÇ VE DIS TICARET A.S.