Online Bilet Al Duyurular

Crowne Plaza Florya mutfağında çocuklara şenlik var!

Crowne Plaza İstanbul-Florya'nın mutfağında, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Çocuklar Anne ve Babaları için Çikolata yapıyor...
Çocukların hem öğrenecekleri hem de eğlenecekleri ailece keyifli bir bayram şenliğinde yer almak isteyen herkesi,Crowne Plaza Istanbul Florya'ya bekliyoruz.

23 Nisan Pazar günü, tüm çocuklar, aileleri ile birlikte keyifli bir brunch sonrasında Mutfak Şefimiz ve Pastane Şefimiz liderliğinde uygulamalı çikolata yapımı gerçekleştirecek. Çocukların kendi elleriyle yaptıkları birbirinden lezzetli çikolataların tadına bakılacak. Artık birer çikolata yapımı ustası olan tüm katılımcı çocuklara sertifikaları verilerek, önlük ve kepleri kendilerine hediye ediliyor olacak.

Crowne Plaza Florya'da lezzet dolu çok özel bir gün yaşayacak olan çocuklar, İtalyan usulü pizza, makarna, dondurma ve meyve suyu ikramları ile bu bayramı hiç unutmayacak. Çocuklar için katılım ücreti 90 TL olan bu şenlikte ebeveynler için kişi başı brunch 25 TL. Ayrıca, şenliğimize katılan tüm çocuklara İstanbul Akvaryum'daki 23 Nisan eğlencesine %25 indirimli giriş bileti de Crowne Plaza Florya'dan hediye edilecek.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:
Crowne Plaza İstanbul-Florya 0212 463 0 500
Crowne Plaza İstanbul-Florya Hakkında:

Crowne Plaza İstanbul-Florya; Atatürk Havalimanı ve CNR Expo Fuar Merkezi'ne 7 km, dünyanın en büyük tematik akvaryumu 'İstanbul Akvaryum' ve Aqua Florya Alışveriş Merkezi'ne ise sadece 3 dakika yürüyüş mesafesinde bulunuyor.

Denize sıfır konumu ve mimarisiyle şehir merkezinde tatil beldesi sıcaklığını hissettiren 'marine' temalı otel, birbirine bağlı 4 ayrı blok ve 275'i Superior, 30'u Suite ve 1'i Presidential Suite olmak üzere tamamı balkonlu toplam 306 odaya sahip. Muhteşem deniz manzarası, geniş balkonlu odaları ve deniz kıyısında 7 kilometrelik yürüyüş parkuruyla dikkat çeken Crowne Plaza İstanbul-Florya, konaklama yapan misafirlerine SPA merkezinden yararlanma fırsatı sunuyor.

Büyüklüğü 45 metrekare ile 110 metrekare arasında değişen toplantı salonları ve 550 metrekare sütunsuz balo salonu ile özel davet ve toplantılara ev sahipliği yapan Crowne Plaza İstanbul-Florya'da açık hava etkinlikleri için toplam 1.600 metrekare olan havuz başı ve bahçe alanları da kullanılabiliyor.

A'laCarteRestaurant'larında Akdeniz ve dünya mutfaklarından iddialı lezzetler sunan otel, deneyimli ve hep güler yüzlü çalışanlarıfark yaratıyor.

*Crowne Plaza İstanbul-Florya; 'The Guardian and Observer Travel 2016' ödüllerinde misafirlerinin oylarıyla ''En İyi Otel Zinciri'' seçilen Crowne Plaza Hotels& Resorts'un en yeni üyelerinden bir tanesi.
Kaynak: turizmdebusabah
Diğer Haber ve Duyurular