Online Bilet Al Duyurular

İnal Aydınoğlu'nun "İçsel Yaşam Üzerine" kitabı okuyucuyla buluştu

1978'den beri gönüllülük yolculuğunun yaşamına kattıklarını okuyucularına aktaran, Türkiye'de gönüllülüğün lideri olarak da bilinen Yazar ve Gönüllülük Eğitmeni İnal Aydınoğlu, "İçsel Yaşam Üzerine" kitabını okuyucularıyla buluşturuyor.
Yazdığı kitaplarla, üniversitelerde ve kurslarda verdiği gönüllülük eğitimleriyle tanınan, Türkiye'de gönüllülüğün tanıtılması, yaygınlaştırılması, desteklenmesi ve teşvik edilmesi için 39 yıldır hayatını gönüllülüğe adayan Yazar ve Gönüllülük Eğitmeni İnal Aydınoğlu, 12. kitabı "İçsel Yaşam Üzerine" ile okuyucuları içsel bir yolculuğa davet ediyor.

İnal Aydınoğlu, yeni kitabıyla ilgili şu açıklamalarda bulunuyor: "1978'den bu yana sevgi, hizmet ve gönüllülük yolunda gösterdiğim çabaları, yaşadığım deneyimleri başka insanlarla paylaşma arzusu içinde olan bir amatörüm. Dünyaya geldiğimizde içimizde yalnızca sınırsız sevgi, şefkat, merhamet ve masumiyet vardır.

Yeni kitabımla sizleri bu kavramlar üzerine düşündürmek ve bu kavramları hayatınıza dahil ettiğinizde huzuru ve mutluluğu yakalayabileceğinizi anlatmak istedim. Dünyasal isteklerimiz öyle ağır basıyor ki; içimizdeki güçlere, değerlere ulaşmadan yüzeysel yaşıyoruz. Nefsine odaklı, yüzeysel yaşayan insan, içsel zenginliklerine uzak kalır. Ancak akılla yüreğin, güçle bilgeliğin dengesi ufkumuzu açar." diyen Aydınoğlu'nun şimdiye kadar gönüllülük, sevgi, mutluluk gibi konular üzerine yazdığı 11 kitabı daha bulunuyor.

Yayınevi: Chiviyazıları Yayınevi
Sayfa sayısı: 218
Fiyatı: 24.50 TL.
Kaynak: turizmdebusabah
Diğer Haber ve Duyurular