Bilet İşlemleri

Online uçak ve otobüs bileti satış noktası...

Online Uçak Bileti Nasıl Alınır? İnternetten Uçak Bileti Satın Alma İşlemleri

Sistemimiz 7 Gün 24 Saat hizmet vermektedir.
Sistemimizdeki uçuşlar manuel olarak değil; THY, AtlasJet, AnadoluJet, Sunexpress, Borajet, Sky Air, OnurAir ... vb. uçuş firmalarının sistemleriyle eşzamanlı olarak otomatik eklenir.
Bilet alındığı takdirde yolcumuz yine otomatik olarak havayolu firmasının yolcu listesine eklenir.
Sitemimizden almış olduğunuz bilet karşılığında kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bize değil, doğrudan bankanıza ulaşır; bakiye bilgileriniz kontrol edilir ve bankanız sistemimize onay gönderir. Sistemimiz de uçuş numaranızı otomatik, olarak belirttiğiniz e-mail adresine veya cep telefonunuza SMS olarak gönderir.
Dilerseniz biletinizin bir çıktısını alabilir veya sadece cep telefonunuza veya e-mail adresinize gelen SMS' teki PNR numarası ile uçabilirsiniz.
Bunların hepsi saniyelerle ifade edilebilecek bir süreçte gerçekleşir ve siz uçak biletinizi anında ve güvenli bir şekilde almış olursunuz.

Online Bilet alımı güvenli midir?

Bilet satın alma işlemi gayet güvenlidir. Veriler güvenli bir SSL-şifreleme üzerinden aracısız olarak şifrelenerek karşı tarafa transfer edilir. Kredi kartı bilgileri, hiçbir şekilde sunucularımızda tutulmaz veya 3. şahıslara iletilmez. Ayrıca kullanıcıların alışverişlerini güvence altına almak için ödeme 3D Güvenlik Sistemi ile yapılmaktadır. Kullanıcıların vermiş olduğu adres ve fatura bilgileri, elektronik biletin düzenlenmesi amacıyla kullanılmaktadır ve uygulama ile ilgili hizmetin dışında kesinlikle kullanılmamaktadır.

Bilet satın alma işlemi sırasında kredi kartı bilgilerimi veriyorum. Güvenli midir?

Bilet satın alma işlemi sırasından vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri, 3D Secure Sistemi ile güven altındadır. 3-D Secure, internette alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir. Sistemin MasterCard kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına "SecureCode", Visa kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "Verified by Visa" isimleri verilmektedir. Bankanız 3-D Secure uygulamasını destekliyor ise, ilk ödeme işleminizde ekrana gelecek sayfa aracılığıyla sisteme kayıt olabileceksiniz.